Vårt team

Medarbetarna är grunden för vår tjänst. Här får du träffa dem.


Halmstad - Huvudkontor

Daniel Lindau

VD och Grundare

Utvecklat och byggt första versionerna av Lumit. Grundade 2018 Zeldio AB som är företaget bakom tjänsten Lumit.

  • daniel@zeldio.com
Andreas Ericsson

Andreas Ericsson

Säljchef

Ansvarig för våra säljare och säljprocessen. Har även övergripande ansvar för marknadsföring. 

  • 073 - 636 06 59
  • andreas@zeldio.com

Amanda Göthlin

Administratör

Spindeln i nätet gällande intag av nya kunder till Lumit. Administrerar kundernas menyer och installerar Lumit-terminalerna.

  • 076 - 209 52 24
  • amanda@zeldio.com

Rebecca Siegel Dahl

SÄLJ

Är med och etablerar Lumit på den svenska marknaden med fokus på västkusten.

  • 073 - 949 09 50
  • rebecca@zeldio.com

Hilda Olofsdotter

Utvecklare

Webbutvecklare med fokus på fullstack-utveckling i JavaScript med ramverken Vue.js och Node.js

  • hilda@zeldio.com
Tho Tran

Tho Tran

Webbutvecklare

Webbutvecklare med fokus på frontend skrivet i JavaScript med hjälp av ramverket Vue.js.

  • tho@zeldio.com

Linus Lindau Modell

Support

Svarar kvällar och helger på kunders supportfrågor. Hjälper även till med att redigera menyer och öppettider åt våra restauranger.

  • 035 - 187 181

Zelda

MASKOT

Hjälper till vid större projekt, huvudsakligen genom moraliskt stöd. Gillar soliga promenader på stranden och att tugga på pinnar.

  • voff@zeldio.com

Skåne

Fredrik Anker

Account manager

Vår säljare med bas i Lund som täcker Skåne.

  • 073 - 936 15 42
  • fredrik@zeldio.com

Småland

Halim Al-Habali

Account manager

Vår säljare med bas i Vetlanda som täcker Småland.

  • 073 - 938 54 43
  • halim@zeldio.com